REJESTRACJA KONTA

Rejestracja odbywa się za pośrednictwem Portalu Pracownika PGG S.A.
Aby się zarejestrować przejdź do Portalu.

Portal Pracownika PGG

Po zarejestrowaniu się Wróć do nas aby przejrzeć przygotowane oferty specjalnie dla Ciebie.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się ze swoim Koordynatorem Programu PGG Family w Zakładzie.

ODZYSKIWANIE HASŁA

Odzyskiwanie hasła odbywa się za pośrednictwem Portalu Pracownika PGG S.A.
Aby odzyskać hasło przejdź do Portalu.

Portal Pracownika PGG

Po odzyskaniu hasła Wróć do nas aby przejrzeć przygotowane oferty specjalnie dla Ciebie.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się ze swoim Koordynatorem Programu PGG Family w Zakładzie.

4585

LISTA AKTUALNYCH PARTNERÓW PROGRAMU PGG FAMILY

  • Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. https://www.nat.pl
  • Nowe Miasto Sp. z o.o. http://www.nowemiasto.zory.pl
  • Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. http://portal.lellek.pl
  • PKN ORLEN S.A. https://www.orlen.pl
  • INTERSPORT Polska S.A. https://www.intersport.pl
  • PZU https://www.pzu.pl
  • T-Mobile Polska S.A. http://www.t-mobile.pl
  • Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu https://muzeumgornictwa.pl
  • Nemo Wodny Świat Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o. http://www.nemo-wodnyswiat.pl
  • LEGENDIA Śląskie Wesołe Miasteczko https://www.legendia.pl
  • Świerkowe Zacisze https://www.swierkowe-zacisze.pl
  • Hotel Kopieniec **** Fizjo Med & SPA https://www.kopieniec.pl
  • WAMPOL sp. z o.o. (Sala Zabaw Kosmos ) http://www.kosmos-myslowice.pl
  • Pensjonat Pod Giewontem https://www.podgiewontem.zakopane.pl
  • Domek Otulina https://www.domekotulina.pl
  • Cyrhlica House https://www.domekzakopane.com.pl
  • Domki Pod Giewontem https://www.domki-pod-giewontem.pl
  • DOMKI Pod Reglami http://www.domkipodreglami.pl
  • MM Cars sp. z o.o. https://www.mmcars.pl/
  • Hotel Tatra *** https://www.hoteltatra.pl
  • Witów eXtreme https://www.witowextreme.pl
  • Club 99 Grzegorz Kawiorski https://www.club99.pl/
  • Sala Zabaw Tęczowa Dolina http://teczowadolina.bytom.pl/
  • Bara Sushi Sp. z o.o. http://barasushi.pl/
  • Laserhouse s.c. Rafał Dittrich, Leszek Grabka https://laserhouse.pl/
  • Sala Zabaw Wesoła Panda http://www.wesolapanda.pl/
  • Chochołowskie Termy Sp. z o.o https://www.chocholowskietermy.pl/
  • Sun & Snow Sp. z o.o. https://www.sunandsnow.pl/
  • Moto Park Kraków Sp. z o.o. Sp. k. https://www.motoparkkrakow.pl
  • AUTO GRILL Sp. z o.o. http://www.autogrill.com.pl/
  • Union Sp. z o.o. https://www.donmartinez.pl/rybnik/
  • Grupa Plus Sp. z o.o. https://www.pluswakacje.pl
  • Park Wodny Bania S.A. https://www.termabania.pl
  • Pensjonat GABOREK W. Gaborek, A. Gaborek – Ziębiec Spółka Jawna https://www.pensjonatgaborek.pl/
  • WAWROSZ Spółka Jawna https://wawrosz.yamaha-motor.pl/
  • Komfort Home Sp. z o.o. http://www.komfortlazienki.pl
  • Zakłady Mięsne Berger Irena i Bonifacy Berger Sp. J. http://berger.biz.pl/
  • Kompleks Turystyczno Narciarski Czarna Góra – Grapa sp. z o.o. http://www.grapa.ski/
  • The Rabbit Sp. z o.o. https://gorabbit.pl/
  • G&G sp. z o.o. http://www.gig.rybnik.pl/
  • Hotel BEATA http://www.hotelbeata.pl/
  • OK System Polska S.A. https://www.oksystem.pl/
  • FORNO Sp. z o.o. http://dream-park.pl
  • PHILIPS https://www.philips.pl
  • KOLEJ LINOWA CZANTORIA http://czantoria.net
  • HYUNDAI https://www.hyundai.pl
  • PONIWIEC MAŁA CZANTORIA http://poniwiec.pl/
  • MajeryTravel http://majerytravel.pl/
  • Hotel Gołębiewski Tadeusz Gołębiewski https://www.golebiewski.pl/wisla
  • FLiXBUS www.flixbus.pl
  • AS INVEST Sp. z o.o. http://www.dinolandia.pl/
  • Navitel Poland Sp. z o.o. https://navitel-poland.pl
NA GÓRĘ
MUZYKA PGG FAMILY